LEJDIS BEZ GENTLEMEN

..to muzyczne show na żywo w świetnych wykonaniach pełnych wysublimowanego talentu, wdzięku i seksapilu przebojowych dziewczyn, które swoją energią roznoszą scenę, rozgrzewają publiczność oraz porywają do szalonej zabawy. To unikalna i rewelacyjna grupa coverowa, grająca tylko i wyłącznie 100% live !

Lejdis-y są zespołem zawodowym a poprzez swój w pełni żeński skład także niesztampowym. Dziewczyny z klasą i bez kompleksów przełamują stereotypy męskiego świata muzycznego, doskonale uzupełniając go swoją subtelną kobiecością, zdecydowanym charakterem oraz najwyższą jakością muzyczną.

Największe współczesne oraz legendarne przeboje pop-rockowe największych polskich i światowych gwiazd, zaaranżowane i wykonywane są często ciekawiej i taneczniej a przy tym znacznie bardziej "rasowo" od wielu innych.

Swoją estetyką grupa doskonale sprawdza się na polskiej scenie muzycznej. Jest to jeden z nielicznych przypadków, gdy po produkt eventowy sięga showbiznes. Z powodzeniem tworzą więc supporty dla największych gwiazd polskiej estrady, jednocześnie świetnie sprawdzając się i budując szczególną atmosferę gdy same zapraszane są jako gwiazdy spotkań, eventów, gali, pikników czy imprez integracyjnych. Jest to bowiem autentyczny powiew świeżości i niezwykle interesująca propozycja dla rosnącego zapotrzebowania ze strony coraz bardziej wymagającego rynku wydarzeń biznesowych.

Wyjątkowy talent Lejdis-ów publiczność mogła wcześniej wielokrotnie doceniać w wielu innych formacjach muzycznych (od jazzu, bluesa, rocka po folk; współpracują m.in. z: Perfect, Kayah, Halina Młynkowa, Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego, Krystyna Prońko), w programach telewizyjnych, najlepszych teatrach muzycznych a także podczas odbierania głównych nagród na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce.

Efektem jest powstanie super grupy, która swoją klasą muzyczną, charyzmatycznym wokalem i świetnym warsztatem muzycznym, zadziwia i wprawia w zakłopotanie wielu uznanych muzyków oraz przynosi dużo przyjemności uczestniczącej w koncertach publiczności.

                             LEJDIS BEZ GENTLEMEN -
                                         - niewiarygodna bomba energetyczna, którą możesz zdetonować na swojej imprezie!